اطلاعات کولر گازی ال جی نیو تایتان | new titan

حتی 60 درجه سانتیگراد خنک می شود

کمپرسور سوپر گرمسیری با چرخه دورکاری، با ایجاد یک چرخه بیشتر در داخل فضای باز، عملیات دما را افزایش می دهد. چرخه باطری باعث کاهش دمای و فشار مبرد می شود تا تهویه مطبوع بدون خسارت حتی تا 60 ℃ عمل کند

ضد خوردگی ضد انحصاری

پوشش ویژه طلایی بر روی باله مبدل حرارتی از خوردگی جلوگیری می کند و طول عمر دستگاه را افزایش می دهد.

خنک کننده قدرتمند تا 10 متر

این تابستان با طرفداران و شاسی جدید بزرگتر که اجازه می دهد تا هوا تا 20 متر فاصله داشته باشید، در تابستان باقی بمانید. در حال حاضر خنک کننده سریع تر و قدرتمندتر است و به شما امکان می دهد تا راحت تر احساس راحتی کنید.

خنک تر شدن

تهویه مطبوع LG دارای جریان هوا با سرعت بالا بهینه سازی شده است که می تواند اتاق را سریعتر خنک نگه دارد در حالی که خنک کردن هوا را به طور مساوی در هر جهت.


چند جهته خنک کننده

هوا خنک می شود به تمام جهات و هر گوشه ای از اتاق صرف نظر از جایی که تهویه مطبوع نصب شده است.

فیلتر دوگانه

فیلتر محافظ دوگانه گرد و غبار و باکتری را جمع آوری می کند

Ionizer پلاسماستر

پلاسماستر قدرتمند Ionizer Plus شما را از مواد شکننده و مضر در هوا با بیش از 3 میلیون یون محافظت می کند تا نه تنها از طریق هوا تهویه هوا، بلکه همچنین سطوح اطراف آن را برای یک محیط امن تر و پاکیزهتر sterilize کنید.

نصب آسان

تهویه مطبوع LG به عنوان یک نصب آسان و کارآمد طراحی شده است. صرف نظر از محیط زیست و تعداد افراد برای نصب، نصب کننده تهویه مطبوع LG در حال حاضر امکان نصب سیستم تهویه مطبوع بیشتر در خانه های بیشتر را در یک دوره کوتاه مدت فراهم می کند.

نزدیک

مشخصات عمومی

خنک کننده (حداقل / امتیاز / حداکثر)

ورودی برق (خنک کننده)

جریان فعلی (خنک کننده)

EER

مبدل حرارتی

وزن خالص

محدوده عملیاتی (حداقل ~ تضمین شده ~ حداکثر)

اتصالات لوله کشی

ابعاد

فیلتر کردن

در پايان در صورت بروز هر سوال و يا ابهامی مي‌توانيد با شماره تلفن‌هاي 33518902-021 | 33518903-021 تماس حاصل فرماييد تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.