هر آنچه باید در مورد کولرهای گازی بدانیم

فروشگاه کولر گازی ال جی

اگر بدون آگاهی کافی راهی بازار شوید، تنها سر در گمی برایتان حاصل می شود، پس اولین کاری که باید کرد، کسب اطلاعات است. برای خرید کولرهای گازی نیاز است تا به نکاتی دقت کنیم زیرا این وسایل از جمله وسایلی هستند که بسیار برق مصرف می کنند.

با گرم تر شدن هوا بیشترمردم به دنبال آن هستند تا کولرهای خانه را راه اندازی کنند.

این درحالی است که در بیشتر خانه ها از کولر آبی استفاده می شود.کولرهای گازی نیزبا توجه به تغییرات در نوع تعرفه اخیرا طرفداران زیادی پیدا کرده است.

برای خرید کولرهای گازی نیاز است تا به نکاتی دقت کنیم زیرا این وسایل از جمله وسایلی هستند که بسیار برق مصرف می کنند.

نکاتی که قبل از خرید باید به آن توجه کنید چنین است:

  1.  پیش از آنکه یک مارک خاص را انتخاب کنید ، در مورد ویژگی ها و مشخصات فنی انواع کولر گازی اطلاعاتی کسب کنید. اگر بدون آگاهی کافی راهی بازار شوید، تنها سر در گمی برایتان حاصل می شود، پس اولین کاری که باید کرد، کسب اطلاعات است.

  2.  اطلاعاتی که می بایستی درباره یک کولر گازی داشته باشید چنین است : پنل (در کولرهای اسپلیت)، توان گرمایش وسرمایش کمپرسور، برق مصرفی بر حسب آمپر، توان مصرفی کل برحسب وات، ابعاد کولر، وزن خالص، رده انرژی، میزان صدای کولر.

  3.  درانتخاب نوع وقدرت یک کولر، ابعاد اتاق نیز بسیار مهم است .گاهی شما برای یک اتاق کوچک کولر گازی با قدرت بالایی خریداری می نمایید و بعد مجبور می شوید که همیشه آن رادر حالت کم قرار دهید ویا از شدت سرمایش اذیت می شوید . درآن هنگام شما پول خود را دور ریخته اید.

  4.  كولرهاي گازي بسته به نوع آب وهوا به 3 نوع منطقه اي گرمسيري ،معتدل وسردسير تقسيم مي شوند.بهتر است موقع خريد متناسب با آب و هواي محل زندگي خود كولر را انتخاب كنيد. انتخاب صحيح تا 10 درصد در كاهش هزينه هاي برق مصرفي كولر تاثیر گذار است.

  5. استفاده از مواد ضدزنگ در کولر های اسپلیت باعث طولانی شدن عمر دستگاه و تبادل سریع گرما وسرما خواهد شد ودر کاهش مصرف برق و راندمان نهایی تاثیر بسزایی دارد .

  6. در بعضی از کولرهای گازی اسپلیت علاوه بر سرمایش ، گرمایش زا نیز هستند، و از شیربرقی یا المنت استفاده شده که شیر برقی عملکرد و مصرف برق کمتری را داراست. 

  7.  اگر کولر گازی با کنترل ازراه دور می خرید، بهتراست دکمه خاموش وروشن کردن کولر گازی ، علاوه بر کنترل روی پانل کولر گازی نیز تعبیه شده باشد. برای مواقعی که ریموت کنترل از کار افتاده بتوان از دستگاه نیز استفاده کرد.

  8. همانطور که گفتیم مصرف برق کولرهای گازی زیاد است ولی می توان آن ها را با استفاده از روش هایی به وسایل کم مصرف تبدیل کرد و از ان ها در گرمای تابستان لذت برد.

نمایندگی فروش کولر گازی ال جی