نصب کولر گازی ال جی در شهرکرد

نصب کولر گازی ال جی در استان چهارمحال و بختیاری

هم وطنان عزیز در استان چهارمحال و بختیاری و شهرکرد می توانند برای هرگونه خدمات نصب ، سرویس و تعمیرات کولر گازی با مرکز خدمات کولر گازی الجی در شهرکرد تماس بگیرند و درخواست خود را اعلام نمایند. این مرکز با داشتن بیش از 50 نصاب و تکنسین در سراسر ایتان چهارمحال و بختیاری درخواست شما را در اسرع وقت رسیدگی می کند.

چرا مرکز خدمات کولر گازی ال جی ؟

  • هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما طبق نرخ اتحادیه می باشد و هیچ هزینه اضافی از شما دریافت نمی شود، اگر از هزینه پرداختی رضایت کامل نداشتید، می توانید با اتحادیه تماس بگیرید و قیمت خدمات انجام شده را جویا شوید.

  • اولویت با تعمیر قطعات

با توجه به اینکه قیمت تمامی کالاها روز به روز در حال افزایش می باشد و اوضاع اقتصادی آشفته ای حاکم است، اولویت اصلی همکاران ما تعمیر قطعات می باشد، تنها در زمانی که امکان تعمیر قطعات وجود نداشته باشد، قطعه را تعویض و از قطع اورجینال استفاده می کنند.

  • سرعت در ارائه خدمات

با توجه به گستردگی نصاب و تکنسین های شرکت خدمات پس از فروش ال جی در بام ایران هر زمانی که شما درخواست خود را اعلام نمایید، در همان روز رسیدگی می شود. و کارشناسان قبل از مراجعه با آدرس شما، با شما تماس خواهند گرفت ، تا شما تعیین کنید که در چه ساعتی خدمتتان برسند.

راه های ارتباطی

شما می توانید هم به صورت تماس تلفنی و هم به صورت آنلاین درخواست خود را برای مرکز ارسال نمایید، شماره تماس نمایندگی کولر گازی ال جی در ایران

021-33541485

021-33541487

فقط با شماره های اعلام شده تماس حاصل نمایید تا به درخواست شما رسیدگی شود. همچنین می توانید درخواست خود را به صورت آنلاین نیز ارسال نمایید.

درخواست خود را آنلاین ارسال نمایید