کولر گازی جدید ال جی زیباترین کولر گازی که تا به حال دیده‌اید را ساخت

کولر گازی جدید 

تا زمانی که به اندازه‌ی کافی خوش‌شانس باشید که در خانه‌تان سیستم تهویه‌ی مرکزی داشته باشید، محدوده‌ی گزینه‌هایتان در رابطه با کولر گازی اساساً به چند مورد محدود می‌شود. ولی همه با تشکر از ال‌جی در حال تغییر است.


 

اوایل این هفته شرکت از آخرین سیستم تهویه‌ی خانگی‌اش رونمایی کرد، و نه تنها زشت نیست، بلکه واقعاً جذاب است. سبک آرت‌کول (ArtCool)، همان‌طور که ال‌جی می‌نامدش، یک کولر گازی شکل مربع بی‌همتایی است که به صورت فوق باریک طراحی شده است که به راحتی قابل نصب در دیوار می‌باشد. و برای هماهنگی با چیدمان و دکوراسیون فضا، به حلقه‌ی ال‌ای‌دی (LED) رنگی متغییر مجهز شده است، تا بتوان نور را با توجه به خلق و خوی اتاق تنظیم کرد

اما این همه چیز نیست – ال‌جی این کولر گازی را با فن‌آوری جریان هوای سه مسیر (۳-way Soft Airflow) ساخته است، که به جای انفجار هوای سرد در یک جهت، هوا را در سه جهت برای سرد کردن محیط پخش می‌کند. این باعث که شده به طور قابل توجی کولر گازی بی‌صداتر از بیشتر کولر گازها (حدود ۱۹دسی‌بل) باشد. و با بهره‌گیری از فن‌آوری اینورتر (inverter) پیشرفته ال‌جی، از نکته نظر مصرف انرژی نیز خیلی بهینه است.

 

برای سهولت بیشتر، سبک آرت‌کول (ArtCool Stylist) دارای یک ریموت کنترل با صفحه نمایش لمسی ۳٫۴اینچی است. در این حالت، حتی اگر واحد کولر گازی را در ارتفاع بالاتر نصب کرده باشید، به راحتی می‌توانید تنظیمات دمایی، حالت کاری و رنگ و روشنایی حلقه‌ی LED را تنظیم کنید.

 

 

 نمایندگی فروش کولر گازی ال جی

LG