نحوه نصب کولر گازی پنجره ای

کولر گازی پنجره ای 

با هدف تنظیم درجه حرارت داخل اتاق. نصب کولر پنجره ای قابل اعتماد و سر راست است و از هزینه نصب سیستم خنک کننده هوای مرکزی که برای تعمیر آن بسیار گران است جلوگیری می کند. با پایان تابستان گرما کم می شود و واحدها را می توان به راحتی از بین برد و برای استفاده های بعدی ذخیره کرد.

 

نصب تهویه مطبوع شامل چندین مرحله است که باید در نظر بگیرید که شامل موارد زیر است:

 

محل واحد را انتخاب کنید

نزدیک به مرکز اتاق و در سایه اتاق بهترین وضعیت کولر پنجره است. همچنین برای جلوگیری از استفاده از سیم ضمیمه ، باید واحدها را در نزدیکی یک پریز برق قرار دهید و در صورت استفاده باید از تنها افزونه دارای امتیاز برای تهویه مطبوع پنجره استفاده کنید. استفاده کنید.

 

پنجره و محیط اطراف را آماده و بررسی کنید

در صورت بروز هرگونه آسیب و یا پوسیدگی ، از پنجره و گلگیرها بازرسی کرده و در صورت لزوم آن را تعمیر کنید. آستانه سقفی فاسد اگر بر روی آن نصب شود می تواند برای واحد تهویه مطبوع بد باشد زیرا در صورت آسیب دیدن تعمیر کار آسانی نخواهد بود. همچنین جلوگیری از هرگونه موانعی که ممکن است در نصب واحد تهویه مطبوع تداخل داشته باشد بسیار ضروری است. همچنین لازم است منطقه اطراف پنجره را تمیز کنید تا اطمینان حاصل شود که از آنجا به راحتی قابل دسترسی است زیرا سیستم های تهویه مطبوع به راحتی دست و پنجه نرم می کنند و بنابراین یکی باید آنها را از خطرات خطرناک دور نگه دارد

 

نصب براکت ها

این مرحله اختیاری است و اگر پنجره به براکت ها احتیاج داشته باشد انجام می شود. مقداری. ممکن است واحدها در خارج از پنجره ثابت شوند و پس از نصب باید در همان ارتفاع نگه داشته شوند. نصب براکت ها در قاب های فلزی یا قاب های چوبی به ترتیب به پیچ های فلزی یا پیچ های چوبی احتیاج دارد.

 

واحد موجود در باز شدن پنجره را برطرف کرده و از امنیت آن اطمینان حاصل کنید

این کار شامل باز کردن پنجره می باشد تا فضای کافی برای قرار گیری واحد و همچنین ریزش پانل های آکاردئونی به سمت داخل ایجاد شود تا اطمینان حاصل شود که واحدها به راحتی و بدون هیچ مانعی نصب می شوند. با احتیاط واحد را در دهانه پایین بیاورید و فرقه اره را تنظیم کنید و واحد را محکم نگه دارید. اگر از نظر زاویه ای مشکل خاصی وجود داشته باشد ، می توانید دفترچه مالک را که معمولاً فراهم می کند را بررسی کنید زیرا بعضی از واحدها باید با زاویه خاصی ثابت شوند در حالی که برخی از واحدها برای کمک به زهکشی بخارهای چگالش نیاز به زاویه عقب دارند. در طول تابستان.

 

نکته بعدی اینست که پانل های آکاردئونی را به سمت خارج گسترش دهیم تا به لبه های پنجره برسیم و آنها را محکم در قسمت زیرین بچسبانید در صورت عدم وجود سوراخ ها ، باید سوراخ های خلبان را در قسمت زیرین سوراخ کنید تا از جدا شدن چوب جلوگیری شود. . با این وجود برخی از سیستم های تهویه مطبوع پنجره دارای براکت های زاویه ای هستند که مانع از حرکت به سمت بالا پنجره بعد از نصب تهویه هوا می شوند. از طرف دیگر ، می توان یک دو برابر را با انبار 2 اینچی از طول دقیق مورد نیاز از بالای جعبه پنجره پایین به بالای قاب پنجره و گوه موجودی سهام بین این دو برش داد.

 

آن را در واحد تهویه هوا وصل کنید. در اینجا توصیه می شود از منبع تغذیه به درستی دارای امتیاز برای یک واحد و همچنین سیم های فرمت مناسب استفاده کنید که برای جریان سنگین امتیاز دارند.

 

هنگام نصب کولر گازی پنجره ، باید موارد احتیاطی زیر را در نظر گرفت:

 

هنگام اتصال به منبع تغذیه ، دستگاه را نصب نکنید.

 

نصب و تعمیر باید توسط یک تکنسین واجد شرایط انجام شود ، همانطور که توسط سازنده مشخص شده است.

 

پس از نصب ، از زمین اطمینان حاصل کنید.

 

در پایان ، با رعایت مراحل فوق ، کولر گازی پنجره ای به صورت متوالی نصب می شود و همچنین به هدف مورد نظر خدمت می کند و از نسیم در طی دوره های تابستان لذت می برد.

نمایندگی فروش و نصب کولر گازی ال جی

LG