فناوری فیلتر پلاس مستر آیونایزر و ام3 در کولر گازی ال جی

 

فناوری فیلتراسیون در انواع کولر گازی عمل فیلتر هوای خروجی از کولر را به عهده دارد. در این میان فیلترها و یونیزه کننده های جدید و مدرن به کار رفته در کولرهای گازی جدید از کاربران در برابر مواد و موجودات مضرری نظیر بو، باکتری، ویروسها و مواد حساسیت زا و غیره محافظت می کنند.

 

در این میان فیلتر پلاس مستر آیونایزر که جدیدترین فناوری فیلتراسیون در کولرهای گازی است با تولید بیش از 3 میلیون یون در هر دقیقه باعث ازبین رفتن تمام ذرات آلرژی زا، ویروسها، باکتری ها و دیگر ذرات معلق در فضا می شود و تمام اجسام موجود در فضای کاربر از جمله مبل، پرده و حتی لباس ها را هم یونیزه می کند.

 

همچنین فیلترهای ام3 هم قادرند تمامی ذرات آلوده با قطر بیشتر از 3 میکرون را از محیط زندگی از بین برده و هوایی سالم را به کاربران ارائه بدهند.

 

نوع دیگر این فیلترهای هوای به کار رفته در اسپلیتهای جدید، فیلتر محافظ دوگانه است که ذرات و باکتری ها با قطر بیشتر از 10 میکرون را از بین می برد.

 

حال با این توصیفات درمی یابید که با افزایش آلودگی هوا در شهرهای بزرگ نظیر تهران، به زودی استفاده از کولر گازی به یک ضرورت بدل می شود که علاوه بر تامین هوای مطبوع، نقش فیلتر کنندگی هوا را نیز ایفا می کند.

 

نمایندگی فروش کولر گازی ال جی 

LG