دو نوع اصلی سیستم تهویه مطبوع وجود دارد:

 

تهویه مطبوع اتاق: در نظر گرفته شده برای خنک مناطق کوچک است

تهویه مطبوع مرکزی: طراحی شده برای خنک کردن کل خانه یا چندین ناحیه در یک بار

هر نوع تغییرات خاص خود را با هدف قرار دادن یک آپارتمان و یا بودجه خاص و صاحب خانه مورد نیاز دارد.

برای کمک به شما در تعیین اینکه چه سیستمی برای شما مناسب است، ویژگی ها، جزئیات کلیدی، چیزهایی را که باید در نظر بگیرید، قیمت های متوسط ​​و هزینه های عملیاتی، مزایا و مزایا و نواقص احتمالی هر نوع تهویه مطبوع را در نظر بگیرید.

خانه

خانه های متوسط ​​تا بزرگ با سیستم تهویه مرکزی و سیستم گرمایش هوای فشرده، نامزد اصلی برای یک سیستم تهویه مطبوع مرکزی می باشد. مگر اینکه شما در حال حاضر اجاره خانه خود را، در این صورت سرمایه گذاری در چنین راه حل دائمی است که بعید به معنی است. اما برای صاحب خانه، A / C مرکزی موثر، راحت است و می تواند ارزش خانه را افزایش دهد.

آپارتمان یا ویلا

کابینت ها، خانه های قدیمی تر با یک دیگ بخار و رادیاتور، خانه های اضافی یا ساختمان هایی که در غیر این صورت فاقد تهویه مطبوع هستند، گرم می شوند، از یک سیستم تهویه مطبوع جدا شده بهره مند خواهند شد که از نصب چند پنجره یا دستگاه های قابل حمل راحت تر است

هنگامی که موضوع سیستم های تهویه مطبوع می آید، هیچ نوع A / C نسبت به دیگری برتر نیست. انتخاب مناسب ترین و مقرون به صرفه بستگی به پیکربندی و طرح بندی خانه شما و همچنین ترجیح شخصی شما دارد. مشورت با متخصص به شما در انتخاب نوع مناسب، مدل و اندازه برای بودجه شما کمک خواهد کرد.