ال جی نکست فایتینگ 24000 سرد و گرم Next Fighting Inverter

اسپلیت اینورتر 24000 سرد ال جی مدل نکست فایتینگ

 کولرگازی ال جی

کولر گازی و اسپلیت اینورتر ال جی سری نکست فایتینگ دارای دو ظرفیت 18000 و 240000 BTU در دو مدل فقط سرد و سرد/گرم می باشد. کولر گازی و اسپلیت کم مصرف ال جی سری نکست فایتینگ با بهرمندی از کمپرسور روتاری مجهز به کیت DUAL INVERTER و گاز مبرد R410a دارای رده انرژی A می باشد. کولر گازی و اسپلیت اینورتر ال جی سری نکست فایتینگ دارای ضمانت نامه گلدیران شامل 10 سال ضمانت کمپرسور و 2 سال ضمانت قطعات می باشد.

اینورتر به طور مداوم سرعت کمپرسور را برای حفظ سطوح درجه حرارت مورد نظر تنظیم می کند. علاوه بر این، کمپرسور دوال اینورتر با عملکرد قدرتمند ذخیره انرژی، موجب صرفه جویی بیشتر انرژی نسبت به کمپرسور های معمولی می شود.

کمپرسور دوال اینورتر با استفاده از دامنه وسیعی از خنک کنندگی سریع، موجب پرتاب سریعتر هوای سرد و خنک شدن سریعتر فضا می شود.

طراحی مدرن و باریک کولر گازی و اسپلیت ال جیسری نکست فایتینگ موجب می شود نصب دستگاه آسان باشد. همچنین استفاده از فیلتر کشویی EZ کار تمیز کردن و سرویس دستگاه را ساده تر کرده است. علاوه بر این، صفحه نمایش بزرگ که به صورت پنهان بر روی یونیت داخلی قرار دارد، کار چک کردن دمای کارکرد دستگاه را آسانتر کرده است.

برد الکترونیکی مدار قدرت در کولر گازی و اسپلیت اینورتر ال جی سری نکست فایتینگ، در برابر تغیرات ولتاژ، مقاوم سازی شده است. بنابراین ضریب ایمنی دستگاه در برابر ولتاژ بالا و یا امواج قوی، افزایش یافته است.

کولرگازی و اسپلیت ال جی سری نکست فایتینگ برای نصب و راه اندازی آسان تر و کارآمد تر، صرف نظر از محیط اطراف و تعداد افراد درگیر در فرآیند نصب، طراحی شده است. با کاهش نیروی انسانی و زمان مورد نیاز برای نصب و راه اندازی، امکان نصب سیستم های تهویه مطبوع بیشتر در تعداد خانه های بیشتری در یک دوره کوتاه از زمان فراهم شده است.