راهنمای انتخاب و خرید کولرگازی ال جی مدل Titan Big2 S366TC2

کولرگازی ال جی مدل Titan Big2 S366TC2، در ظرفیت 36000 تولید می شود و با قابلیت ایجاد سرمایش تولید می شود و دارای رده انرژی +A می باشد.

 

کولرگازی ال جی مدل Titan Big2 S366TC2 از کمپرسور روتاری بهره مند شده که مخصوص استفاده در مناطق معتدل و حاره ای می باشد و می تواند مصرف انرژی را طبق ادعای شرکت ال جی تا 60 درصد کاهش دهد، همچنین این مدل ها دارای گاز مبرد، R22 می باشند.

ویژگی های کولر گازی اسپلیت ال جی مدل تایتان بیگ 2

 

اسپلیت های تایتان بیگ 2 با دارا بودن قدرت خنک کنندگی بالا، تا 20 متر پرتاب باد دارند و می توانند هوا را در 4 جهت منتشر کنند.

همچنین کولرگازی ال جی مدل Titan Big2 S366TC2 موجب تصفیه هوا به جهت برخورداری از فیلترهوای آیونایزر و مولتی 3M می گردند.

تعبیه پره های(فین های) طلایی در قسمت خارجی دستگاه کندانسور، موجب گردیده است که مبدل حرارتی از خوردگی و فرسایش حاصل از شرایط آب و هوایی خارجی در امان باشد.

کولرگازی ال جی مدل Titan Big2 S366TC2 با استفاده از فیلتراسیون کامل ، هوای خروجی را پاک و عاری از هرگونه آلایندگی می کند.

 

فیلتر پلاس مستر آیونایزر با از بین بردن تمام ذرات آلرژی زا، ویروس ها، باکتری ها و دیگر ذرات معلق هوا و افزودن بیش از 3 میلیون یون در هر دقیقه هوای محیط را به بهترین نحو ممکن تصفیه و وسایل منزل از قبیل پرده ها، مبلمان و ... را نیز یونیزه می کند.

 

همچنین فیلتر مولتی 3M قادر است تا 99.9 درصد ذرات آلرژی زا، ویروس ها و باکتری های موجود در فضا را از بین می برد و هوایی کاملا پاکیزه در محیط ایجاد می کند.

جهت برآورد ظرفیت کولر گازی یا اسپلیت مورد نیاز در شرایط آب و هوایی مانند تهران، برای طبقات وسط ساختمان به ازاء هر مترمربع زیربنا حدود 400 تا 600 (BTU) و در طبقاتی که بالای آنها بام ساختمان است به دلیل تابش نور خورشید به سقف ، به ازاء هر مترمربع زیربنا بین 600 تا 800 (بی تی یو) در نظر بگیرید مثلا برای یک اتاق 12 متری کولر اسپلیت 9000 و برای یک سالن 40 متری کولر اسپلیت 24000 می تواند مناسب باشد.

همچنین می توانید برای سهولت بیشتر به جدول محاسبه تقریبی زیر برای تعیین ظرفیت اسپلیت یا کولرگازی مورد نیاز و با رعایت شرایط و مبانی محاسبات عنوان شده زیر مراجعه نمائید؛

   توجه : این محاسبه بصورت تقریبی و صرفاً برای آپارتمان های مسکونی با شرایط آب و هوایی مانند تهران و با فاصله سقف تا کف 2/8 متر ، بدون تجمع نفرات و افزایش گرمای نهان و بدون استفاده از روشنایی شدید یا تجهیزات الکتریکی پرمصرف و همچنین بدون نمای شیشه یا ضلع شیشه ای خصوصاً در سمت غرب فضای مورد نظر ارائه گردیده است.