داکت اسپلیت سقفی 18000 ال جی

داکت 18000

داکت اسپلیت سقفی ال جی مدل 18000

 

استفاده از اسپیلت های کانالی سقفی امروزه به عنوان یکی از اولویت های ساختمان و ساختمان سازی مطرح می باشد. به این دلیل که این محصولات علاوه بر حفظ زیبایی ساختمان، کارایی بالایی داشته و از نظر مصرف انرژی نیز برای ساختمان بسیار مقرون به صرفه می باشند. داکت اسپلیت سقفی ال جی مدل 18000 یکی از بهترین محصولات ال جی می باشد که می تواند به راحتی نیاز سرمایشی و گرمایشی محیط شما را برطرف نماید.

 

ظرفیت سرمایش داکت اسپلیت سقفی ال جی مدل 18000 برابر با 18000 بی تی یو بر ساعت بوده و می توان با نصب کویل آب گرم همین ظرفیت را برای تولید هوای گرم نیز استفاده نمود. آب گرم کویل های نصب شده باید از طریق موتورخانه تامین شود. جریان هوای خروجی از یونیت داخلی داکت اسپلیت سقفی ال جی مدل 18000 برابر با 560 فوت مکعب بر دقیقه می باشد و به این ترتیب می توان از داکت اسپلیت سقفی ال جی مدل 18000 به راحتی در واحد های مسکونی، کافه ها، رستوران ها، محیط های اداری و سالن های اجتماعات به منظور تهویه ی محیط استفاده نمود.

مزایای داکت اسپلیت سقفی ال جی مدل 18000

 

از جمله مزیت های داکت اسپلیت سقفی ال جی مدل 18000 این است که هوای تولید شده به صورت یکنواخت از طریق کانال به تمامی فضاهای ساختمان انتقال داده می شود و دما تقریبا در تمامی فضاها یکنواخت خواهد شد. شما می توانید با استفاده از داکت اسپلیت سقفی ال جی مدل 18000 دمای داخلی ساختمان را از 18 تا 30 درجه سانتی گراد (بسته به نیاز محیط) تغییر دهید.

 

میزان مصرف انرژی در داکت اسپلیت سقفی ال جی مدل 18000 به مراتب پایینتر از اسپلیت های خانگی می باشد. به طوری که برآوردها نشان می دهد که استفاده از داکت اسپلیت سقفی ال جی مدل 18000 می تواند تا 60% مصرف برق را کاهش دهد. داکت اسپلیت سقفی ال جی مدل 18000 دارای دو ترموستات کنترلی پیشرفته است که با استفاده از ان دمای محیط بر روی دمای مد نظر کاربر تنظیم می گردد. توجه داشته باشید که این ترموستات ها باید در محلی مناسب و دور از جریان هوا و تور خورشید قرار داده شوند تا عملکرد آنها کاملا درست باشد.

 

مبرد استفاده شده در داکت اسپلیت سقفی ال جی مدل 18000 از نوع R140A می باشد که سیالی محیط زیست پسند است و در صورت نشت هیچ آسیبی به محیط زیست وارد نمی کند. توجه داشته باشید که مقدار مبرد موجود در داکت اسپلیت سقفی ال جی مدل 18000 باید به طور دوره ای چک شود تا از عدم نشت آن اطمینان حاصل گردد. زیرا کمبود مبرد در سیکل می تواند عملکرد دستگاه را دچار اختلال کند.

 

وزن یونیت داخلی داکت اسپلیت سقفی ال جی مدل 18000 (35 کیلو گرم) به حدی کم است که آن را می توان به راحتی در سقف کاذب ساختمان جاسازی کرده و هوای تهویه شده ی آن را از طریق یک سیستم کانال کشی مناسب به تمامی فضاهای ساختمان انتقال داد. یونیت خارجی داکت اسپلیت سقفی ال جی مدل 18000 در خارج ساختمان نصب می شود و وزنی حدود 55 کیلوگرم دارد. میزان لوله کشی مجاز بین دو یونیت داخلی و خارجی داکت اسپلیت سقفی ال جی مدل 18000 حدود 30 متر در ارتفاع و به طور کلی 50 متر می باشد. سایز لوله های رفت برابر با ۴ / ۱اینچ و سایز لوله های برگشت برابر با ۸ / ۵اینچ می باشد.

 

فیلتر های تصفیه هوای داکت اسپلیت سقفی ال جی مدل 18000 قابل شستشو می باشند. تکنولوژی به کار رفته در این فیلتر ها به گونه ای است که تمامی گرد و غبار ها و ریز گرد های موجود در هوا را تصفیه نموده و هوایی کاملا پاک و سالم تولید می نماید. برای مثال اگر در محیط دود سیگار وجود داشته باشد، پس از عبور هوا از فیلتر های اسپلیت کانالی سقفی مدل 18000 دیگر اثری از این دود در هوای خروجی باقی نمی ماند.

مشخصات داکت اسپلیت سقفی ال جی مدل 18000

 

داکت اسپلیت سقفی ال جی مدل 18000 دارای یک یونیت کنترلی می باشد که بر روی دیوار (یا هر محل مناسب دیگر) نصب می شود. این یونیت دارای یک نمایشگر است که می توانید با استفاده از آن تنظیمات دستگاه از جمله دما و حالت تهویه را مشاهده نمایید. با استفاده از این یونیت می توانید داکت اسپلیت سقفی ال جی مدل 18000 را در حالت سرمایش، گرمایش و فن قرار دهید. حالت فن حالتی است که دستگاه در دمای اتاق هیچ تغییری اعمال نمی نماید و فقط جریان هوای مورد نظر شما را بوجود می آورد. همچنین می توانید داکت اسپلیت سقفی ال جی مدل 18000 را طوری برنامه ریزی نمایید که در ساعتی معین در شبانه روز روشن شده و در ساعتی معین خاموش شود. همچنین می توانید برنامه ای روزانه یا هفتگی برای داکت اسپلیت سقفی ال جی مدل 18000 تعیین نمایید و تا زمانی که این برنامه فعال باشد دستگاه بصورت اتوماتیک کار تهویه ی ساختمان را انجام خواهد داد.

 

از جمله مهمترین ویژگی های داکت اسپلیت سقفی ال جی مدل 18000 میزان صدای بسیار پایین این محصول ال جی است که می تواند آرامش محیط را برای شما فراهم کند. میزان صدای تولید شده توسط این دستگاه به اندازه ای پایین است که به سختی شنیده می شود. این میزان صدا برای فضاهایی که از یونیت داخلی دور هستند کمتر هم می شود. در صورتی که داکت اسپلیت سقفی LG مدل 18000 شما دارای صدایی آزار دهنده است، احتمالا در نصب ان مشکلی بوجود آمده که برای رفع آن حتما باید از کارشناسان نصب ال جی کمک بگیرید.

 

هزینه های تعمیر و نگهداری در داکت اسپلیت سقفی ال جی مدل 18000 بسیار پایین می باشد. برای بهبود عملکرد داکت اسپلیت سقفی ال جی مدل 18000 می توانید هر دو هفته یکبار فیلتر های آن را گردگیری کنید تا علاوه بر بهبود عملکرد دستگاه، میزان مصرف برق نیز تا 6% کاهش پیدا کند. در هنگام گردگیری حتما از یک پارچه ی نرم و مرطوب استفاده کنید و از نفوذ آب به داخل کانال های دستگاه جلوگیری نمایید. توجه داشته باشید که هنگام تمیز کاری داکت اسپلیت سقفی ال جی مدل 18000 حتما برق دستگاه را قطع نمایید و هرگز تمیز کاری آن را در حالت روشن انجام ندهید.

 

از عوامل مهمی که هنگام خرید دستگاه تهویه مطبوع سرمایشی و گرمایشی مورد توجه قرار می گیرد،د قیمت و مشخصات فنی داکت اسپلیت سقفی ال جی مدل 18000 میباشد.