مشخصات کلی سیستم تصفیه هوای ال جی مدل AQUA :

  • مرطوب کننده هوا

  • حسگر گردوغبار و بو

  • دارای فیلتر دیسکی آب

  • فیلتراسیون ۵ مرحله‌ای

  • ضمانت گلدیران

  • ضدعفونی کننده نانو سیلور

 

ویژگی مرطوب کننده هوا می تواند یکی حس خوشایندی به شما بدهد که به دنبال آن حس آرامش را نیز برای شما به دنبال خواهد داشت . با رطوبت طبیعی این دستگاه تصفیه هوا به وسیله قطرات بسیار کوچک ، هیچ آسیبی به وسایل حساس شما نخواهد زد و هیچ گونه رطوبت اضافه ای در محیط منتشر نمی شود و هیچ گونه میکروبی در آن مشاهده نخواهید کرد .

 

با داشتن تنکولوژی نشانگر هوشمند ، بوسیله حسگر هایی که در دستگاه تعبیه شده است می توانید در هر لحظه از میزان گرد و خاک و گاز های موجود در هوا اطلاع پیدا کنید که این به شما کمک می کند تا از خطرات احتمالی جلوگیری کنید .

 

با فیلتراسیون چند گانه ای که در این محصول به کار رفته است ، هوای بسیار مطلوبی را برای شما ایجاد خواهد کرد . این فیلتراسیون بوسیله فیلتر های ۴ گانه ای (فیلتر اولیه، ضد آلرژی، بوگیر و هپا) هوای ورودی را با عبور دادن از این فیلتر ها ، عاری از هر گونه گرد و خاک و گاز های زیان آور خواهد کرد .

فیلتراسیون چند گانه

 

این مدل از تصفیه هوا دارای تکنولوژی ضدعفونی کننده نانو سیلور نیز می باشد . این یکی از بهترین فناوری های موجود در جهان می باشد که مزایای استفاده از این سیستم از بین بردن بوهای نامطبوع، صرفه جویی در هزینه برق و ایجاد منطقه عاری از باکتری است. .
استفاده از  فناوری نانوسیلور بیشتر در صنعت لوازم خانگی  مورد استفاده قرار گرفته و تلاش می کنند که شرکت ها محصولات خود را به این تکنولوژی مجهز کنند .

در طراحی این هم محصول هم ظرافت های ویژه نهفته است که با استفاده از نور پردازی هوشمند در قسمت پایینی دستگاه میزان آلودگی موجود در هوا را نشان می دهد . قرمز نشان دهنده ی هوای آلوده , بنفش نشان دهنده ی هوای نسبتا آلوده و آبی نشان دهنده سالم بودن هوای محیط می باشد .

نورپردازی هوشمند بر حسب میزان آلودگی هوا

در آخر اگر بخواهیم بطور کلی به بررسی این محصول بپردازیم برای خرید یک تصفیه هوا گزینه خوبی می باشد که تا مساحت ۴۵ متری را به خوبی پوشش می دهد ، هم چنین با داشتن فیلتر های از بین برنده بو و گازهای سمی ، فیلتر ضد آلرژی و فیلتر هپا به بهینه سازی عملکرد دستگاه کمک بسیاری خواهد نمود . طراحی ساده  این محصول هم به جذابیت آن افزوده است .