وبلاگ کولر گازی ال جی

معرفی و بررسی محصولات کولر گازی ال جی

کولر گازی سری Dual Inverter ال‌ جی

کولر گازی سری Dual Inverter ال‌ جیReviewed by arman on Aug 13Rating: 5.0کولر گازی سری Dual Inverter ال‌ جیکولر گازی سری Dual Inverter ال‌ جی شرکت ال‌جی با موتور Dual Inverter در کولرهای گازی خود مشکلات موتورهای معمول در زمینه کارایی، بهره‌وری و تولید صدا را حل کرده و برای اولین بار از دو کمپرسور اینورتر بخرخ میگیرد این دستگاه تا 65% میزان مصرف انرژی کمتری دارد تا 40 درصد نسبت به مدل های غیر اینورتر خنک کنندگی سریعتر و بیشتر دارد

کولر گازی سری Dual Inverter ال‌ جی | ویژگی های کولر گازی Dual Inverter ال جی

کولر گازی سری Dual Inverter ال‌ جی با موتور  Dual Inverter  مشکلات موتورهای معمولی در زمینه کارایی، بهره‌وری و تولید صدا را حل کرده است.

برای اولین بار از دو کمپرسور اینورتر استفاده میشود این دستگاه تا ۶۵% میزان مصرف انرژی کمتری دارد تا ۴۰ درصد نسبت به مدل های غیر اینورتر خنک کنندگی سریعتر و بیشتر دارد

کولر گازی سری Dual Inverter ال‌ جی

کولر گازی سری Dual Inverter ال‌ جی به گونه‌ای طراحی شده است تا با توجه به میزان دمای هوای اتاق، قدرت موتور را تنظیم کرده و درنهایت باعث می‌شود هزینه کمتری بابت مصرف انرژی بپردازید.

۶۵٪ صرفه جویی در مصرف انرژی

کمپرسورهای معمولی تنها خاموش و روشن میشوند و میتوانند درجه حرارت محیط را ثابت نگه دارند و برای رسیدن به دمای بالاتر باید مجدد تنظیم شوند و همین باعث مصرف انرژی بیشتر میگردد.

تکنولوژی کمپرسور دوگانه اینورتر به طور خودکار سرعت کمپرسور به حداقل میرساند و جهت حفظ دمای محیط تا ۶۵%  سبب صرفه جویی در انرژی میگردد.

کمپرسور Dual Inverter ال جی

خنک کننده سریع  فضا

تکنولوژی کمپرسور دوگانه با توجه  به دمای محیط سرعت کمپرسور را تنظیم میکند و ۶۰ درصد از انواع معمولی کولرگازی دمای محیط را کاهش میدهد.

کولر گازی Dual Inverter

 

سر و صدای کم

چرخش منحصر به فرد فن ها و موتور این دستگاه باعث حرکت روان و کاهش سر و صدا میگردد طراحی کامپرسور دوگانه باعث به حداقل رساندن لرزش و کاهش سر صدای  پنل خارجی میگردد.

کولر گازی اینورتر دوگانه ال جی

کنترل دقیق درجه حرارت

نوع معمولی و غیر اینورتر کولرگازی  دارای دو حالت خاموش – روشن و پس از آن ثابت نگه داشتن دمای محیط است فناوری کامپرسور دوگانه سرعت عمل دستگاه را تنظیم و درجه حرارت محیط را حداقل نوسان حفظ میکند پس فضا همیشه خنک و آرامش بخش است.

کولر اینورتر ال جی

 

طراحی مدرن و ساده همراه با صفحه نمایش پنهان

طراحی این کولر گازی درهر فضایی ساده و مدرن  بنظر میرسد صفحه نمایش هوشمند و پنهان این دستگاه اجازه میدهد تا به بررسی وضعیت دما بپردازید.

طراحی کولر گازی اینورتر دوگانه ال جی

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *