وبلاگ کولر گازی ال جی

معرفی و بررسی محصولات کولر گازی ال جی

کولر گازی سری Dual Cool ال جی

کولر گازی سری Dual Cool ال جیReviewed by arman on Aug 16Rating: 5.0کولر گازی Dual Cool ال جیکمپرسور قدرتمند DUALCOOL از فناوری‌های پیشرفته ال‌جی استفاده کرده و برای اولین بار موتور اینورتر مخصوص مناطق گرم ال‌جی را در محصولات تهویه هوای خود به کار گرفته است تا مصرف انرژی را تا حد چشمگیری کاهش دهد.کولر گازی های اینورتر ال جی می‌توانند نسبت به مدل‌های بدون موتورهای اینورتر تا ۶۵ درصد بیشتر در مصرف انرژی صرفه‌جویی کنند.

مصرف انرژی فوق‌العاده کم و راحتی بی‌نظیر از ویژگی های کولر گازی Dual Cool ال جی

در مقاله زیر به بررسی ویژگی های کولر گازی سری Dual Cool ال جی میپردازیم.

کولر گازی سری Dual Cool ال جی

 

مصرف انرژی پایین و امکانات متنوع

کمپرسور قدرتمند DUALCOOL از فناوری‌های پیشرفته ال‌جی استفاده کرده و برای اولین بار کولر گازی مخصوص مناطق گرم ال‌جی را با موتور اینورتر در محصولات تهویه هوای خود به کار گرفته است تا مصرف انرژی را تا حد چشمگیری کاهش دهد.کولر گازی های اینورتر ال جی می‌توانند نسبت به مدل‌های بدون موتورهای اینورتر تا ۶۵ درصد بیشتر در مصرف انرژی صرفه‌جویی کنند.

موتور جدید DUALCOOL به عنوان یکی از بهترین راه‌حل‌ها برای کاهش هزینه مصرفی در کشور عربستان شناخته می‌شود.

ترکیبی از فناوری‌های سطح بالا

تـاییدیه این سیستم حفاظتی توسط سازمان بین‌المللی معتبری در حوزه آزمایش محصولات یعنی TÜV Rheinland انجام شده است. علاوه بر استفاده از پیشرفته‌ترین فناوری‌ها در کنار آخرین روش‌های طراحی، کمپرسور این دستگاه تا ۱۰ سال گارانتی شده است. در این میان یکی از مهم‌ترین قطعات سیستم محافظتی کمپرسور ال‌جی یعنی Gold Fin™ پیشرفته، از مبدل گرما در مقابل خوردگی و سایش ناشی از گرم شدن، خشک شدن و یا گرد و غبار که در عربستان معمول هستند حفاظت می‌کند. موفقیت کمپرسور اینورتر مخصوص مناطق گرمسیر ال‌جی در زمینه DUALCOOL باعث شده تا ال‌جی سری محصولات کولر گازی را گسترش داده و این موتور پیشرفته را در مدل‌های دیگر نیز به کار بگیرد.

کولر گازی سری Dual Cool ال جی خنکی سریع‌تر و بیشتری نسبت به مدل‌های رقبا فراهم می‌کند.کولر گازی ال جی می‌تواند در زمانی که دمای اتاق ۴۶ درجه یا کمتر است، ۶۰ درصد زودتر به دمای معین شده برسد و سریعا دمای هوای مناسبی برای کاربر مهیا کند. نه تنها کمپرسور اینورتر مخصوص مناطق گرمسیر از سرعت فن بیشتری برای خنک کردن استفاده می‌کند بلکه استفاده از پره‌های بزرگ‌تر و پهن‌تر باعث شده تا هوای خنک با قدرت بیشتری در محیط گسترده‌تری پخش شود.

فناوری فیلتراسیون کامل

علاوه بر عملکرد فوق‌العاده سیستم خنک‌کننده، ال‌جی از فناوری فیلتراسیون جامع و کاملی در مدل DUALCOOL خود استفاده کرده است که از سلامت مصرف‌کننده و خانواده او حفاظت می‌کند. فناوری پیشرفته یونیزه ‌کننده Plasmaster بیش از دو میلیون یون تولید کرده تا گرد وغبار و مواد مضر موجود در هوا مثل باکتری و مواد آلرژی‌زا را از بین ببرد. در این میان فیلتر دوگانه از عبور ذراتی حتی تا اندازه ۱۰ میکرومتر نیز جلوگیری می‌کند.

کولر گازی سری Dual Cool ال جی همین‌طور از سیستم تمیزکننده خودکار Plasmaster بهره برده تا کیفیت هوا در محیط داخلی را افزایش دهد. در دیگر مدل‌های کولر گازی از آنجایی که مبدل دما همیشه زیر آب است می‌تواند تبدیل به مکان مناسبی برای رشد باکتری‌ها و جمع شدن گل و لای باشد. ولی سیستم تمیزکننده خودکار Plasmaster  ال‌جی علاوه بر از بین بردن بوی بد، از جمع شدن گل و لای و رشد باکتری در قسمت مبدل گرما جلوگیری می‌کند.

طیف متنوعی از قابلیت‌های هوشمند

مدل DUALCOOL ال‌جی از قابلیت‌های هوشمند متنوعی بهره می‌برد. برای مثال رابط کاربری عیب‌یاب هوشمند  (Smart Diagnosis) به کاربر این امکان را می‌دهد تا به اطلاعات نصب، راه‌اندازی و رفع مشکل به صورت مستقیم روی گوشی همراه خود دسترسی داشته باشد.

به علاوه، چیپست‌ SIM این امکان را در اختیار کاربر می‌گذارد تا وضعیت کولر گازی را در کنار میزان هوای خارج و داخل محیط روی گوشی همراه خود مشاهده کنند. در این میان، قابلیت تشخیص فشارگاز کولر  (Low Refrigerant Detection) با اعلان‌های هوشمند کاری می‌کند تا مدل همواره در بهترین وضعیت ممکن کار کرده و عمر عملکرد کولرگازی افزایش یابد.

کمپرسور DUALCOOL ال جی

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *