ال جی نکست پلاس جدید 12000 Next Plus II Inverter

محصول جدید

  • بازدهی بالا ++++A و راحتی بیشتر با اسکن هوشمند 

  • پرتاب باد در چهار جهت

  • دارای فیلتر محافظ دو گانه 

  • پره (فین)های طلایی و تکنولوژی اینورتر

ما نمایندگی فروش کولر گازی ال جی هستیم

قیمت کولر ال جی را از ما بخواهید

جزئیات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

0 تومان

  • نکست پلاس جدید اینورتر | Next Plus II Inverter
  • A++++ | INVERTER
  • 12000

مشخصات

مدل NP127SK1
ظرفیت سرمایشی Btu/h 3073-11949-13793Btu/h
ظرفیت گرمایشی Btu/h 3038-13656-17411Btu/h
جریان نامی (سرمایش-آمپر) 4.7A
جریان نامی (گرمایش-آمپر) 4.4A
اینورتر دارد
لوله مایع (رفت) 1.4 اينچ
لوله گاز (برگشت) 3.8 اينچ
بازدهی دستگاه در حالت سرمایش EER 3.32
بازدهی دستگاه در حالت گرمایش COP 3.81
نوع گاز R410a
محصول کشور کره جنوبی
گارانتی و خدمات پس از فروش دارد
مدت گارانتی محصول 10 سال ضمانت کمپرسور و 18 ماه ضمانت قطعات
نصب رایگان دارد

اطلاعات بیشتر

 کولر گازی اینورتر ال جی نکست پلاس 2 جدید NP127SK1

 کولر گازی نکست پلاس 2 ال جی

کولر گازی اینورتر ال جی نکست پلاس NP127SK1 از سری کولرهای گازی اسپلیت ال جی اینورتر وی (Inverter V) می باشد و در ظرفیتهای 9000 ، Btu 24000 18000، 12000با قابلیت ایجاد سرمایش و گرمایش ارائه شده است.

در سری اینورتر V کولر های گازی و اسپلیت ال جی (Inverter V) از جدید ترین تکنولوژی اینورتر استفاده گردیده و به موجب آن طبق اعلام شرکت ال جی کاهش 60 درصدی مصرف انرژی را به همراه خواهد داشت.

ویژگی های کولر گازی اینورتر ال جی نکست پلاس NP127SK1

از ویژگی های مهم و بارز کولر گازی اینورتر ال جی نکست پلاس NP127SK1 می توان به سیستم اسکن هوشمند اشاره کرد.

اسکن هوشمند موجود در کولر گازی اینورتر ال جی نکست پلاس مدل 12000، قابلیت شناسایی موقعیت مکانی و فعالیت های کاربر را دارا می باشد تا دمای محیط را کنترل و جهت پرتاب باد را به بهترین شکل ممکن تنظیم نماید.

زمانی که شخصی در محیط حضور ندارد ،کولر گازی اینورتر ال جی نکست پلاس مدل 12000 به وسیله اسکن هوشمند خود عدم حضور شخص در محیط را تشخیص داده و به حالت دور فن پایین بازمی گردد و بدین صورت از اتلاف مصرف انرژی جلوگیری به عمل می آورد.

قابلیت اسکن هوشمند (Smart Scan) کولر گازی اینورتر ال جی نکست پلاس NP127SK1 با بهره‌مندی از فناوری حسگر هوشمند (Intelligent Sensor) به دست می‌آید که با تشخیص عدم حضور افراد در محیط اتاق به صورت خودکار میزان خنکی هوا را به تدریج کاسته و هر ۲۰دقیقه اجازه افزایش دما به میزان یک درجه سلسیوس را می‌دهد.

این قابلیت می تواند مصرف انرژی را در اسپلیت های نکست پلاس اینورتر ال جی تا 13 درصد کاهش دهد.

مدل نکست پلاس اینورتر اسپلیت های ال جی به نشانگر مصرف انرژی مجهز می باشد.

در صورت یکبار فشار دادن دکمه نمایشگر مصرف انرژی در کولر گازی اینورتر ال جی نکست پلاس مدل 12000، میزان مصرف انرژی در آن لحظه نشان داده می شود و در صورت فشار مجدد دکمه میانگین مصرف انرژی طی زمان روشن بودن دستگاه (برحسب کیلووات) نشان داده می شود

 فروشگاه کولر گازی ال جی

فناوری اینورتر کولر گازی اینورتر ال جی نکست پلاس مدل 12000 از نوع فناوری Inverter V می باشد که طبق اعلام شرکت ال جی با استفاده از آن می توان تا 60 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی کرد.

قابلیت های اینورتر V به همراه سیستم اسمارت اسکن (که توانایی کاهش 13 درصدی انرژی را به همراه دارد) می توانند صرفه جویی در مصرف انرژی را تا 73 درصد افزایش دهد

 نمایندیگ کولر گازی ال جی

با بکارگیری پره های طلایی (Gold Fin) در قسمت خارجی دستگاه، کندانسور مبدل حرارتی موجود در کولر گازی اسپیلت ال جی نکست پلاس اینورتر NEXT PLUS از خوردگی و فرسایش حاصل از شرایط آب و هوایی خارجی در امان می ماند.

کولر گازی اینورتر ال جی نکست پلاس مدل 9000 با بهره‌گیری از کمپرسور ویژه مناطق گرمسیر قادر به تأمین هوای تازه و مطبوع در دمای بالای محیط بیرون تا ۴۵درجه سلسیوس است. وجود سیستم حفاظت Gold Fin به صورت یک پوشش ایمنی از سطح مبدل حرارتی در برابر زنگ‌زدگی و دیگر عوامل محیطی مخرب محافظت می‌کند

 

 نمایندگی کولر گازی  ال جی

کولر گازی اینورتر ال جی نکست پلاس مدل 12000 برای ایجاد سرمایش از گاز مبرّد R410a بهره می برند و کمپرسور روتاری به کار رفته در این اسپلیت ها تأمین سرمایش و گرمایش را تسهیل بخشیده و با عملکرد مطلوب این کمپرسور، طول عمر این اسپلیت ها افزایش پیدا می کند.

کیفیت هوای خروجی از کولر گازی اینورتر ال جی نکست پلاس NP127SK1

یکی دیگر از ویژگی های کولرهای گازی اسپلیت نکست پلاس اینورتر ال جی (LG) فیلتراسیون ایده آل هوای خروجی از آنها می باشد.

ابتدا دو فیلتر پلاس مستر آیونایزر و 3M عمل فیلتراسیون را به ترتیب زیر انجام می دهند:

فیلتر ها و یونیزه کننده های مدرن و جدید مورد استفاده در کولر گازی اسپلیت اینورتر نکست پلاس ال جی،در برابر مواد و موجودات مضری مانند بو،باکتری ،ویروس ها و مواد حساسیت زا از بهره بردار حفاظت می کنند.

   فیلتر پلاس مستر آیونایزر موجود در کولر گازی اسپلیت ال جی نکست پلاس با تولید بیش از 3 میلیون یون در هر دقیقه باعث ازبین رفتن تمام ذرات آلرژی زا، ویروس ها، باکتری ها و دیگر ذرات معلق در فضا می شود و تمام اجسام موجود در فضای کاربر از جمله مبل، پرده و حتی لباس ها را هم یونیزه می کند.

   با استفاده از تکنولوژی ال جی بکار رفته در کولر گازی اسپلیت ال جی نکست پلاس اینورتر در فیلترهای 3M تمامی ذرات آلوده با قطر بیشتر از 3 میکرون از بین خواهند رفت

 خرید کولر گازی ال جی نکست پلاس اینورتر

در ادامه فیلتر محافظ دوگانه ذرات و باکتری ها با قطر بیشتر از 10 میکرون را از بین می برد

تمیز کننده خودکار پلاس مستر تعبیه شده در کولر گازی اینورتر ال جی نکست پلاس مدل 12000، قادر به رفع باکتری ها و بوهای نامطبوع موجود بر روی اِواپراتور یونیت داخلی می باشد

کولر گازی اینورتر ال جی نکست پلاس مدل 12000 قادرند باد را در 4 جهت و به متراژ 15 متر، پرتاب نمایند. با این ویژگی، هر چقدر دمای هوای بیرون از محیط گرم باشد، هوای خنک به طور یکنواخت به تمامی نقاط منزل یا محیط اداری شما خواهد رسید.

وجود کمپرسور و مبدل حرارتی پرقدرت با راندمان بالا همراه با ویژگی های منحصر به فرد دیگر در نکست پلاس اینورتر V، باعث خنک کنندگی سریع در این اسپلیت ها می شود.

با فعال کردن حالت خواب عمیق کولرگازی اسپلیت Next Plus Inverter V ، دستگاه به صورت خودکار هر 30 دقیقه یکبار دما را یک درجه افزایش می دهد و این فرآیند در زمان استراحت،با افزایش 2 درجه ای دما خواهد بود.