ال جی نکست پلاس جدید 27000 Next Plus II Inverter

محصول جدید

  • بازدهی بالا ++++A و راحتی بیشتر با اسکن هوشمند 

  • پرتاب باد در چهار جهت

  • دارای فیلتر محافظ دو گانه 

  • پره (فین)های طلایی و تکنولوژی اینورتر

جزئیات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

0 تومان

  • نکست پلاس جدید اینورتر | Next Plus II Inverter
  • A++++ | INVERTER
  • 27000

مشخصات

مدل NP277SK1
ظرفیت سرمایشی Btu/h 3755-23898-31750
ظرفیت گرمایشی Btu/h 3070-27312-30043
جریان نامی (سرمایش-آمپر) 9.6
جریان نامی (گرمایش-آمپر) 9.4
نوع برق مصرفی تک فاز
اینورتر دارد
لوله مایع (رفت) 3.8
لوله گاز (برگشت) 5.8
ابعاد پنل داخلی (عمق*ارتفاع*عرض)mm 1090x330x248 میلی متر
ابعاد واحد بیرونی (عمق*ارتفاع*عرض)mm 870x880x320 میلی متر
وزن خالص (کیلوگرم) پنل داخلی 14 کیلومتر
وزن خالص (کیلوگرم) واحد بیرونی 46 کیلومتر
بازدهی دستگاه در حالت سرمایش EER 3.61
بازدهی دستگاه در حالت گرمایش COP 3.89
محصول کشور کره جنوبی
گارانتی و خدمات پس از فروش دارد
مدت گارانتی محصول 10 سال کمپرسور 18 ماه قطعات
نصب رایگان دارد

اطلاعات بیشتر

کولر گازی ال جی Next Plus II Inverter 27000

 

راهنمای انتخاب و خرید کولر گازی اینورتر ال جی نکست پلاس NP277SK1

کولر گازی اینورتر ال جی مدل Next Plus NP277SK1 از سری کولر های گازی اسپلیت ال جی اینورتر وی (Inverter V) می باشد و در ظرفیتهای 9000 ، Btu 24000 18000، 12000با قابلیت ایجاد سرمایش و گرمایش ارائه شده است.

در سری اینورتر V کولر های گازی و اسپلیت ال جی (Inverter V) از جدید ترین تکنولوژی اینورتر استفاده گردیده و به موجب آن طبق اعلام شرکت ال جی کاهش 60 درصدی مصرف انرژی را به همراه خواهد داشت.

 

ویژگی های مهم کولر گازی اینورتر ال جی نکست پلاس NP277SK1

 

از ویژگی های مهم و بارز کولر گازی اینورتر ال جی نکست پلاس NP277SK1 می توان به سیستم اسکن هوشمند اشاره کرد.

 

اسکن هوشمند موجود در کولر گازی اینورتر ال جی نکست پلاس NP277SK1، قابلیت شناسایی موقعیت مکانی و فعالیت های کاربر را دارا می باشد تا دمای محیط را کنترل و جهت پرتاب باد را به بهترین شکل ممکن تنظیم نماید.

 

زمانی که شخصی در محیط حضور ندارد ،کولر گازی اینورتر ال جی نکست پلاس 27000 به وسیله اسکن هوشمند خود عدم حضور شخص در محیط را تشخیص داده و به حالت دور فن پایین بازمی گردد و بدین صورت از اتلاف مصرف انرژی جلوگیری به عمل می آورد.

 

قابلیت اسکن هوشمند (Smart Scan)کولر گازی اینورتر ال جی مدل Next Plus NP277SK1 با بهره‌مندی از فناوری حسگر هوشمند (Intelligent Sensor) به دست می‌آید که با تشخیص عدم حضور افراد در محیط اتاق به صورت خودکار میزان خنکی هوا را به تدریج کاسته و هر ۲۰دقیقه اجازه افزایش دما به میزان یک درجه سلسیوس را می‌دهد.

 

این قابلیت می تواند طبق اعلام شرکت ال جی مصرف انرژی را در اسپلیت های نکست پلاس اینورتر ال جی تا 13 درصد کاهش دهد

مدل نکست پلاس اینورتر اسپلیت های ال جی به نشانگر مصرف انرژی مجهز می باشد.

 

در صورت یکبار فشار دادن دکمه نمایشگر مصرف انرژی در کولر گازی اینورتر ال جی نکست پلاس NP277SK1 ، میزان مصرف انرژی در آن لحظه نشان داده می شود و در صورت فشار مجدد دکمه میانگین مصرف انرژی طی زمان روشن بودن دستگاه (برحسب کیلووات) نشان داده می شود.

فناوری اینورتر کولر گازی اینورتر ال جی مدل Next Plus NP277SK1 از نوع فناوری Inverter V می باشد که با استفاده از آن طبق اعلام شرکت ال جی می توان تا 60 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی کرد.

 

قابلیت های اینورتر V به همراه سیستم اسمارت اسکن (که توانایی کاهش 13 درصدی انرژی را به همراه دارد) می توانند صرفه جویی در مصرف انرژی را تا 73 درصد افزایش دهد.

با بکارگیری پره های طلایی (Gold Fin) در قسمت خارجی دستگاه، کندانسور مبدل حرارتی موجود در کولر گازی اسپیلت ال جی نکست پلاس اینورتر NEXT PLUS از خوردگی و فرسایش حاصل از شرایط آب و هوایی خارجی در امان می ماند.

 

کولر گازی اینورتر ال جی مدل Next Plus NP277SK1 با بهره‌گیری از کمپرسور ویژه مناطق گرمسیر قادر به تأمین هوای تازه و مطبوع در دمای بالای محیط بیرون تا ۴۵درجه سلسیوس است. وجود سیستم حفاظت Gold Fin به صورت یک پوشش ایمنی از سطح مبدل حرارتی در برابر زنگ‌زدگی و دیگر عوامل محیطی مخرب محافظت می‌کند.

کولر گازی اینورتر ال جی مدل Next Plus NP277SK1 برای ایجاد سرمایش از گاز مبرّد R410a بهره می برند و کمپرسور روتاری به کار رفته در این اسپلیت ها تأمین سرمایش و گرمایش را تسهیل بخشیده و با عملکرد مطلوب این کمپرسور، طول عمر این اسپلیت ها افزایش پیدا می کند.

کیفیت هوای خروجی از کولر گازی اینورتر ال جی نکست پلاس NP277SK1

یکی دیگر از ویژگی های کولرهای گازی اسپلیت نکست پلاس اینورتر ال جی (LG) فیلتراسیون ایده آل هوای خروجی از آنها می باشد.

ابتدا دو فیلتر پلاس مستر آیونایزر و 3M عمل فیلتراسیون را به ترتیب زیر انجام می دهند:

  • فیلتر ها و یونیزه کننده های مدرن و جدید مورد استفاده در کولر گازی اسپلیت اینورتر نکست پلاس ال جی،در برابر مواد و موجودات مضرری مانند بو،باکتری ،ویروس ها و مواد حساسیت زا از بهره بردار حفاظت می کنند.

  • فیلتر پلاس مستر آیونایزر موجود در کولر گازی اسپلیت ال جی نکست پلاس با تولید بیش از 3 میلیون یون در هر دقیقه باعث ازبین رفتن تمام ذرات آلرژی زا، ویروس ها، باکتری ها و دیگر ذرات معلق در فضا می شود و تمام اجسام موجود در فضای کاربر از جمله مبل، پرده و حتی لباس ها را هم یونیزه می کند.

  • با استفاده از تکنولوژی ال جی بکار رفته در کولر گازی اسپلیت ال جی نکست پلاس اینورتر در فیلترهای 3M تمامی ذرات آلوده با قطر بیشتر از 3 میکرون از بین خواهند رفت.