کولر گازی ال جی 18000 LG نکست تایتان Next Titan

محصول جدید

کولر گازی اسپلیت ال جی LG نکست تایتان Next Titan 18000

 

   دارای سطح انرژی B

   10 متر قدرت پرتاب باد

   دارای فیلتر پلاسمستر آیونایزر

   دراندمان بهتر با 14 فین در هر اینچ

  کارکرد تا دمای 65 درجه سانتیگراد

  65% صرفه‌جویی در مصرف انرژی

  دارای نشانگر میزان مصرف برق

   13 متر قدرت پرتاب باد

جزئیات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

0 تومان

  • نکست تایتان|Next Titan
  • B
  • 18000

اطلاعات بیشتر

 کولر گازی ال جی 18000 LG نکست تایتان Next Titan

کمپرسور اینورتر دوگانه مناطق گرمسیری 

شرکت ال‌جی دارای فناوری کمپرسور اینورتر دوگانه با کارکردی در دمای 65 درجه سانتی‌گراد است. کاربران با ضمانت 10 ساله کمپرسور می‌توانند برای مدت طولانی‌تری از مزایای دستگاه تهویه هوای ال‌جی بهره‌مند شوند.

 

خنک‌کنندگی سریع و صرفه‌جویی در انرژی

 

کمپرسور اینورتر به صورت مداوم سرعت کمپرسور را تنظیم می‌کند تا دمای موردنظر همیشه یکسان باقی بماند. علاوه بر این، ™DUAL Inverter Compressor با فرکانس محدوده عملیات صرفه‌جویی در مصرف انرژی، موجب صرفه جویی بیشتر در انرژی نسبت به کمپرسور معمولی می شود.

Dual Inverter Compressor

 

کمپرسور دستگاه‌های تهویه هوای معمولی به منظور تنظیم دما خاموش و روشن می‌شود که مصرف انرژی زیادی را به همراه خواهد داشت. ™Dual Inverter Compressor به صورت مداوم سرعت کمپرسور را تنظیم می‌کند تا دمای موردنظر همیشه یکسان باقی بماند. این نوسان حداقلی باعث صرفه‌جویی در مصرف انرژی و خنک‌کنندگی بیشتر می‌شود.

کنترل دقیق دما

 

سرعت کمپرسور ™Dual Inverter Compressor ال‌جی به صورت مداوم تنظیم شده و تغییر می‌یابد تا دمای موردنظر با حداقل نوسان به دست آید.

Smart thinQ کنترل آسان دستگاه با استفاده ازWi-Fi

 

LG PCB ( برد مدار نیرو ال‌جی ) ارتقا یافت تا توانایی تحمل تغییر ولتاژ را تقویت کرده و در نتیجه ایمنی در برابر ولتاژ بالا یا افت ولتاژ را در عین تقویت دوام کلی دستگاه تهویه هوا افزایش دهد.

طراحی ساده و مدرن با صفحه نمایش پنهان

 

طراحی باریک و مدرن دستگاه تهویه هوای ال‌جی باعث نصب آسان و فیلتر لغزان EZ باعث تسهیل در تمیز کردن آن می‌شود. علاوه بر این، صفحه نمایش بزرگ برای بررسی آسان میزان مصرف انرژی مناسب است.

نصب سریع و آسان

 

دستگاه‌های تهویه هوای ال‌جی برای نصب آسان‌تر و کارآمدتر - بدون توجه به محیط اطراف و تعداد افراد نصب کننده - طراحی شده است. با کاهش تعداد افراد و زمان مورد نیاز، اکنون می‌توان دستگاه‌های تهویه هوای بیشتری در زمانی کوتاه‌تر در منازل نصب کرد.